Şartlar ve Koşullar

kralilan.com Şartlar ve Koşullar


Türkiye’de gayrimenkul üzerinde proje yürüten 30 Büyükşehir Belediyesi, 51 İl Özel İdaresi, 519 Büyükşehir İlçe Belediyesi, 400 İlçe Belediyesi, 396 Belde Belediyesi, 985 İcra Dairesi ve Sulh Hukuk Mahkemeleri, 919 Mal Müdürlüğü, 81 Milli Emlak Müdürlüğü, 47 Banka, 11146 Banka Şubesi, Özelleştirme İdaresi ve birçok kamu kurumu (TCK, DSİ, Vakıf ve Dernekler) yerel yayın yapan gazeteler ve haber kaynakları ayrıca milyonlarca tekil şahıs ve firma tarafından pazarlanan gayrimenkulleri sizin için takip ediyoruz. Sadece kralilan.com'u takip ederek 3000 üzeri siteyi takip etmek zorunda kalmadan zamandan tasarruf sağlarsın. Hedefimiz yatırıma dönük gayrimenkulleri satıcıdan alıcıya ulaştırmaktır. kralilan.com satıcı ve alıcının buluştuğu bir ekosistemdir. Bu nedenle kralilan.com'da komisyon vb. gibi bir ücrette söz konusu değildir. Ücretsiz olarak verilen ilanlar kralilan.com takımı tarafından incelendikten sonra 2 iş günü içerisinde yayınlanır.

kralilan.com takımı belirsiz kalan konularda sizlerden tekrar bilgi isteyebilir. Bu durumda ilanın yayınlanma süresi sizden gelecek cevabın akabinde 2 iş günüdür. kralilan.com takımı ilan açıklamalarındaki kelime hataları ve anlam bozukluğu gibi hususlarda düzeltme yapabilir. kralilan.com takımı uygun görmediği resimleri ve içerikleri düzeltebilir ve/veya kaldırabilir.

Üyelik bilgilerinizi ve şahsınıza ait kişisel bilgileri 3. kişilere paylaşmanız önerilmemektedir. Değerli kullanıcımız kralilan.com‘da yer alan ilanlar 3. kişilerce oluşturulmuş olup içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. kralilan.com ilan içeriklerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. kralilan.com kullanıcıları bu uyarıyı peşinen kabul etmiş sayılır.

İlan bilgilerinin doğruluğundan şüphe duyuyorsanız veya ilan satılmışsa veri tabanımızın güncelliğini sağlamamız adına lütfen bize bildirin. kralilan.com da emlak kategorisindeki ilanların konumları kullanıcıların gönderdikleri kadastral çap, koordinatlı kroki, aplikasyon krokileri, röleve ölçü krokisi ve benzeri gibi teknik dökümanlar yardımıyla koordinatlı veya el ile manuel çizim yapılarak oluşturulmakta ve konumları yaklaşık olarak verilmektedir. Lütfen ilan girerken bu belgelerinde eklendiğinden emin olunuz. Aksi takdirde ilanınız konum bilgisi olmadan yayına alınacaktır. kralilan.com, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız hizmetlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. kralilan.com kullanıcısı hiçbir açıklama yapmaksızın ücret iadesi isteyebilir. Bu durumda kralilan.com bakiyeyi hesap edip istenilen banka hesabına 5 iş günü içinde havale/eft yöntemiyle yapar.

ÜCRETSİZ İLANLAR VER

kralilan.com'da her kategoriden ilan vermek tamamen ücretsiz herşey senin elinden yayınla paylaş satış yap.

AKLINDAKİ İLANI HEMEN BUL

kralilan.com'a has özellikleri kullanarak ihtiyacına uygun ilanı hemen bul satıcıyla görüş anlaş.

İLANLARIN GENİŞ KİTLEYE YAYILSIN

kralilan.com geniş yayın ağıyla ilanının satıcıyla hemen buluşsun istersen hemen ilan ver.