Sıkça Sorulan Sorular

kralilan.com SSS


Ülkemizdeki Tüm Büyükşehir Belediyeleri, İlçe Belediyeleri, İl Özel İdareleri, Mal Müdürlükleri, Bankalar, Özelleştirme İdaresi, İcra ve İzale-i Şuyu Daireleri, sahibinden, emlakçıdan, inşaat firmasından, özetle tüm kamu kurumlarından gayrimenkullerin uydu üzerinden gerçek konumlarıyla Türkiye’de ve diğer ülkelerdeki yatırımcılara sunan bir seri ilan sitesidir.

kralilan.com internet sitesi üzerinden ilanlarınızı daha geniş kitlelere ve özellikle yabancı yatırımcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Emlakçı değiliz. Satışı yapılan ilanlardan komisyon almıyoruz. kralilan.com şu anda kullanmış olduğunuz seri ilan sitelerinin gelişmiş bir versiyonudur.
Sitemize üyelik ücretsizdir.
İlan vermek yıllık 3 adedi geçmemek koşuluyla ücretsizdir. İstediğiniz kadar ilanı sitemiz üzerinden yayınlayabilirsiniz. Şayet elinizde çok sayıda ilanınız varsa editörlerimiz size yardım etmekten memnun olacaktır.
kralilan.com sadece vitrin ilan veya fırsat ilanlarını facebook ve diğer sosyal medya kanalları üzerinden yayınlar. İlanların tamamına ancak site üzerinden ulaşabilirsiniz. İlinizdeki ilanları ve yatırım fırsatları kaçırmamak için facebook simgesine tıklayın.
Sitemizin gelir kaynağı emlakçı, inşaat firmaları ve konuyla alakalı diğer firmaların verdiği reklam ücretleri, mağaza ücretleri, yatırımcıların aldıkları kontör ve vitrin ilan ücretleridir. Yani alışılmışın dışında ilan verenden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.
Sınırsız ve ücretsiz ilan verebilirsiniz. Bu sayede sosyal medya ve site üzerinden ilanınızı dünyaya duyurma fırsatını yakalamış olursunuz. Gerçek uydu görünümleriyle ilanların lokasyonu hakkında doğru bilgi alırsınız. Bu sayede sadece sözel veri ile yetinmeyerek harita üzerinden sorgulamalar yaparak istediğiniz bilgilere daha kolay ulaşmış olursunuz. Tematik gösterim imkânı ile gayrimenkullerin detayına girmeden ekran üzerindeki renklerine bakarak malik bilgileri hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Zamanınınız kıymetli ve biz bunun farkındayız. Sizi binlerce siteyi aramaktan ve araştırma yapmaktan kurtarıyoruz. Sadece bizim sitemizi takip ederek milyonlarca sahibinden, 11146 banka şubesinden, 980 sulh hukuk mahkemesinden, 985 icra dairesinden, satılamayan binlerce hazine ait ilanlardan, özelleştirme idaresinden, 30 büyükşehir belediyesi, 519 büyükşehir ilçe belediyesi, 400 ilçe belediyesi, 396 belde belediyesinden, 919 mal müdürlüğünden, on binlerce emlakçı ve inşaat firmasından ve daha onlarca kamu kurumundan ilanları sizin için bir araya getiriyoruz.
www.emlakbilgisistemi.com ’un tüm hakları kralilan.com tarafından devir alınmıştır. www.emlakbilgisistemi.com dan kontör alan veya üye olan kullanıcılar, mail adresleri veya onaylı cep telefon numaralarını kullanarak kralilan.com üzerinden hiçbir hak kaybı olmaksızın faydalanmaya devam edeceklerdir.
İlan veren ilanını ön plana çıkarmak ve daha fazla sayıda yatırımcıya ulaştırmak isterse veya ilanını daha hızlı bir şekilde satmayı düşünüyorsa vitrin ilan alabilir. Vitrin ilanın bir diğer özelliği ilan üzerine tıklanınca ekranın uydu üzerinden ilana gitmesi yani odaklanmasıdır. Bu yatırımcıların ilanınızın gerçek konumu ve şekliyle görmesini sağlar. Yaptığımız araştırmalar vitrin ilan alanların % 80 oranda daha hızlı ve daha iyi fiyatlara sattığını göstermiştir.
Evet var. kralilan.com renk haritası aşağıda belirtilmiştir.

Diğer Kamu Kurumlarından

Diğer Kamu Kurumlarından

İzalei Şuyudan

İzalei Şuyudan

Hazineden (Satılamayan)

Hazineden (Satılamayan)

Bankadan

Bankadan

Sahibinden

Sahibinden

Hazineden (Satışı Devam Eden)

Hazineden (Satışı Devam Eden)

Emlak Ofisinden

Emlak Ofisinden

Belediyeden

Belediyeden

İcradan

İcradan

Özelleştirme İdaresinden

Özelleştirme İdaresinden

İnşaat Firmasından

İnşaat Firmasından
kralilan.com'a üye girişi yaptıktan sonra profilim kısmına tıklayarak istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz.
kralilan.com olarak sizinle iletişime geçebilmemiz ve yeniliklerden haberdar olabilmeniz için üyelik bilgilerinizin güncel olması önemlidir.
İlanınızı ön plana çıkarmak ve yatırımcıların dikkatini çekmek için harita sayfasında sağda yer almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca vitrin ilanlar editörlerimiz tarafından tekrar düzenlemeye tabi tutularak Facebook sayfaları üzerinde ve Google arama sonuçlarında da görüntülenmesi sağlanır. Diğer ilan sitelerinden farklı olarak kralilan.com da tüm ilanlar dikkat çeker ve sorgulanır. Vitrindeki ilanların normal ilanlardan çok daha fazla sorgulandığı ve daha hızlı satıldığı görülmüştür.
Harita üzerinde parsele tıkladığınız anda detay gör sayfası açılır. Burada ilanla alakalı detaylı bilgiler sunuyoruz.

Uydu Görüntüsü: Parseli içerisine alacak şekilde detaylı uydu görüntüsü.
İlan Bilgileri: Vurgulu başlık ve fiyatı
Tapu Bilgileri: İli - İlçesi - Mah/Köy - Mah/Köy Eski Adı - Mevki - Niteliği - Tapu Alanı - Malik Durumu - Hisse Alanı Bilgileri
İmar Bilgileri: İmar Durumu - Niteliği - Yapı Nizamı - Kat Adedi - TAKS - KAKS - Emsal - Kat Kaşılığı - Krediye Uygunluk Bilgileri
İhaleli Parsel Bilgileri: Taşınmaz No - Hazine Hissesi - Satılacak Alan - Geçici Teminat - Muammen Bedeli - İlgilisi - Satış Yeri - 1. Satış Tarihi - 2. Satış Tarihi Önceki İhale Tarihi - Hisse Oranı ve varsa İhale Sonucu ve İhale Açıklaması
Açıklamalar: Sahibinden emlakçıdan ve inşaat firmalarından olan parsellerde ilan sahibi tarafından diğer satılık parsellerde bilirkişiler exper gayrimenkul değerleme uzmanları vb tarafından kaleme alınan ve editörlerimiz tarafından gerekli düzeltmeler yapılan parselle alakalı merak edilen bilgilerin sunulduğu alan
İlan Sahibi İle İlgili Bilgiler: Kimden - İlan Sahibi - Telefon - E-Mail Adresi - Adres - İlçe ve İl Bilgileri
Sistem Bilgileri: İlan No - İlan Tarihi bilgileri

ÜCRETSİZ İLANLAR VER

kralilan.com'da her kategoriden ilan vermek tamamen ücretsiz herşey senin elinden yayınla paylaş satış yap.

AKLINDAKİ İLANI HEMEN BUL

kralilan.com'a has özellikleri kullanarak ihtiyacına uygun ilanı hemen bul satıcıyla görüş anlaş.

İLANIN GENİŞ KİTLELERE YAYILSIN

kralilan.com geniş yayın ağıyla ilanının satıcıyla hemen buluşsun istersen hemen ilan ver.